عروسی که با دست قطع شده در عروسیش حاضر شد

عروسی که با دست قطع شده در عروسیش حاضر شد (عکس)

به گزارس ایران ناز عروس بدشانس چند روز مانده به جشن عروسی اش دچار حادثه هولناکی شد ! این دختر نگون بخت هنگاهی که با نامزدش به قایق سواری رفته بود مورد حمله یک کروکودیل قرار گرفت ! دختر جوان که به همراه همسرش مشغول قایق سواری در یکی از رودخانه های بالای آبشار ویکتوریا بودند دچار یک حادثه تلخ شد.

به گزارش ایران ناز دختر انگلیسی که در یک حادثه وحشتناک یک دستش توسط کرکودیل قطع شده بود چند روز بعد توانست جشن عروسی اش را برپا کند.

” جیمی فاکس” به همراه همسرش مشغول قایق سواری در یکی از رودخانه های بالای آبشار ویکتوریا در کشور زیمباوه بودند که دچار این حادثه تلخ شدند. دست راست “زانله ندلوو، بازیکن سابق تیم ملی تنیس زنان انگلیس در این حادثه قطه گردید و دست چپ او نیز دچار جراحت شدید شد.

عروسی که با دست قطع شده در عروسیش حاضر شد (عکس)

در حالی که خون زیادی از بدن زانله خارج می شد و احتمال مرگش وجود داشت جیمی توانست او را به بیمارستان برساند. جراحان با انجام یک عمل جراحی توانستند جان این زن جوان را نجات دهند اما او دست راست خود را از دست داد.

عروسی که با دست قطع شده در عروسیش حاضر شد (عکس)

گفته می شود قرار بود این زوج با سفر به آبشار ویکتوریا مراسم عروسی خود را در آنجا برگزار کنند که حمله این کروکودیل این مراسم را چند روز به تعویق انداخت. با این حال و با وجود این اتفاق تلخ، این دختر جوان مراسم عروسی اش را برگزار کرد و مراسم این زوج جوان در کلیسای کوچک بیمارستان برگزار شد. در تصاویری که منتشر شده است این دختر در حالی که لباس سفید عروس بر تن دارد در کنار داماد و خانواده اش دیده می شود.

منبع : ایران ناز