ذوب ستاره اش را برای آسیا حفظ می کند؟

بازی ذوب آهن و النصر

ذوب آهن تنها تیم باقی مانده از فوتبال ایران درلیگ قهرمانان آسیا است که البته با اقتدار صدرنشین گروه A شد و به مرحله حذفی رقابت ها راه پیدا کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در این مقطع حفظ ستاره ها و جذب دو سه و شاید کمی بیشتر بازیکن خوب به علیرضا منصوریان کمک خواهد کرد که این روند را درلیگ قهرمانان آسیا حفظ کند و حتما سرمربی لیست مورد نظر بازیکنان آتی خود را به باشگاه داده است. در این بین اما حفظ ستاره های تیم دست کمی از جذب بازیکنان خوب ندارد چرا که موجب دست نخوردن اسکلت اصلی تیم می شود و این یک گام رو به جلو است.

یکی از بازیکنان کلیدی ذوب آهن در فصلی که گذشت چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا سید محمد حسینی بود. بازیکنی که در خط هافبک تیم پرانرژی و تاثیر گذار بازی می کند و نقش او در شکل گیری حملات تیم پر رنگ است و در برخی از بازی ها نیز زننده گل های حساسی برای تیم بوده است. حسینی در حال حاضر با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های داخلی مواجه شده است. پیشنهاداتی که هم از نظر مالی و هم از نظر فنی وسوسه انگیز است و می تواند برای هر بازیکنی جالب توجه باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا ذوب آهن ستاره اش را برای آسیا حفظ می کند یا مجبور می شود بازیکن دیگری را جایگزین کند.

ذوب آهن در ابتدای فصل هم چند بازیکن کلیدی خود از جمله مرتضی تبریزی را از دست داد و این موجب شد تا تیم برای پیدا کردن دوباره خود زمان و امتیاز از دست بدهد. هر چند با تلاش های کادر فنی دوباره این تیم به روزهای خوب خود بازگشت و با روندی که در پیش گرفته به نظر می رسد فصل آتی شروع خوبی در بازی های لیگ برتر داشته باشد.

منبع : ورزش3